istanbul,
kagıthane

RSS

Cafe Bar Banko Modelleri Ve Fiyatları En Uygun Fiyat Üreticiden Bar Bano Tezgahları

Bar bankosu , Cafe bankosu , Otel bankosu ozel cizim projelendirme ic ve dis mekan Banko modelleri üretimi yapmaktayız. Bankonun içeriğine göre fiyatlarımız degişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi almak ve spariş vermek için lütfen irtibata geçiniz.Bar bankosu ahsap malzeme kullanılarak yapılan yuksek tezgah modelleridir. Cafe bankosunda sistem  olarak aynı yapılır detaylarında ufak tefek degişiklikler vardır. Yerden yükseklik 110cm ile 130 cm arasında degişmektedir. Kullanılan bar taburesine göre bar dolabınında  yüksekliği ayarlanmaktadır. Bar bankosu  ölçüler degişken oldugu için sabit bir ölçüde hazır olan bir ürün degildir. Tamamen özel ölçü alınarak üretim yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi almak veya ölçü almaya usta cagırmak için lütfen bizimle irtibata geciniz.

BAR BANKOSU
BAR BANKOSU
                                                     Delta Bar  bankosu 
İş yerleri konferans salonları karsılama bankoları, mutfak için banko modelleri için delta bar bankosunu secebilirsiniz. 
Bar bankosu ev ve is yerlerinizde kullanacaginiz yuksek tabure ile kullanilan ozel bir consept tir. Ev ler icin son yillarda cok tercih edilmektesir. Genis salon ve mutfaklar icin bar bankosu tercih edilmektedir. Vitamin bar olarak kullanabilir cafede servis bankosu barda misterilerinizi agirlayacaginiz moduler sekilde uretim yapmaktayiz. Tamamen kisiye ozel isteginize gore renkler ve kullanim tercihlerine gore uretmekteyiz
Bar bankosu
Bar bankosu
Bar bankosu
Bar bankosu
Bar bankosu
barbankosu
barbankosu
barbankosu
barbankosu
barbankosu
barbankosu
Bar bankosu
 
 
Powered by Phoca Gallery